Sosyal medya fenomeni Mika Can Raun saldırıya uğradı! ‘Öldüresiye dövüldüm’

TikTok içerikleriyle kısa süre içerisinde fenomen haline gelen Mika Can Raun, geçirdiği değişimle gündem oluyor.

Son zamanlarda aşk hayatıyla adından söz ettiren isim, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin yüzünü ilk kez göstermişti.

TATİLE GİTTİLER

Fenomen isim sevgilisi ve sevgilisinin annesi ile kız kardeşiyle birlikte Kalkan’a tatile gitmişti. Keyifli anlarını sevenleriyle paylaşan Mika Can, son paylaşımıyla endişelendirdi.

SALDIRIYA UĞRADI

Tatil için gittiği Kalkan’da saldırıya uğradıklarını gözyaşları içerisinde ifade eden Mika, erkek arkadaşının ve kendisinin hiçbir sebep olmaksızın şiddete maruz kaldıklarını ve ağır darbeler aldıklarını belirtti.

“ONA DEFALARCA VURDULAR”

Ünlü fenomen yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Resmen ben ve erkek arkadaşıma saldırdılar. Öldüresiye dövüldüm. Ona defalarca vurdular üstelik yanımızda annesi ve kız kardeşi varken. Ve benim erkek arkadaşım tek başına sırf bu insanların karşısında durmaya çalıştı. O kadar korkunçtu ki… Resmen dakikalarca saldırıya uğradık. Hastaneye götürülüyorum.

AÇIKLAMA YAPTI

Mika Raun dün yaşananların ardından bugün sosyal medya hesabından açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı:

Şu açıklamayı yapmak bile istemiyorum. Artık markete bile girebileceğimi düşünmüyorum. Olay şöyle oluyor: Biz markete gidiyoruz akşam, gün boyu geziyoruz hiçbir problem yaşamıyoruz. Evde bir şeyler eksik diye markete gidiyoruz. Tam marketteyiz, hepimiz bir aradayken karşı taraftan biri fotoğraf çekiyor. Biliyorsunuz biz kardeşlerini falan paylaşmıyoruz. Batu’nun orada 18 yaşından küçük kardeşinin ve annesinin fotoğrafta olması. Daha sonra Batu ve kardeşi adamla konuşmaya gidiyor. Hepsinin kamera kayıtları var. Sonra ben de Batu’nun annesiyle birlikte bir şeyler alırken diyorum ki Batu nerede? Diyor ki adamla konuşmaya gittiler. Bizde yanlarına gidiyoruz ve Batu o sırada polisi arıyor. Batu gayet güzel bir dille uyarıyor. Diyor ki siler misiniz? Batu’nun fotoğrafını çeken kişinin yanında bazı kadınlar ve adamlar var. Biz kimiz, size şöyle yapacağız. O sırada ben geliyorum. Ben de kamera kayıtlarını isteriz o halde diyoruz. Bunu dediğimde adam arkasını dönüp fotoğrafları silmeye başlıyor. Sonra eşi bana bir şeyler söylüyor. Kavga orada kopuyor. Korkunçtu. Sonra polis geldi. Biz arka taraftayken adam karısına çektiğini itiraf etti. Karısı kızdı. Bu insanlar çok kinliler. Orada adamlar ve kadınlar bize birlikte saldırıyor. Batu’nun annesi ve kardeşi ayırmaya çalışıyor. İnanılmaz tehditler ediyorlar. Her şeyi anlatamıyorum maalesef. Hepimizin ifadeleri alındı. Polisler de çok şaşkın ve bana çok üzüldüler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir